Airsoftová střelnice

 

Jste firma, která jednou nebo párkrát do roka uspořádá pro své zaměstnance firemní den nebo jste organizace, která pořádá dětské dny a jiné komerční akce? Vyzkoušejte na své akci airsoftovou střelnici, kterou máme pro Vás profesionálně připravenou. Můžeme zajistit po dohodě i soutěž ...

Z našich zkušeností je tato atrakce opravdu atraktivním zpestřením dne a zaujme skoro každou věkovou skupinu. Dětem se rozzáří oči a probudí se v nich duch bojovníka, tatínkové zavzpomínají na staré časy z dob vojny a maminky či přítelkyně si rády vystřelí, aby se své drahé polovičce zalíbili.

V ceně je zahrnuto: Střelivo na danou akci, amortizace zbraní a spotřebního materiálu + doprava v okrese Frýdku – Místku, čas instruktorů, kteří zajišťují bezpečnost a dozor při celé akci.

Po dohodě a informacích o místě konání jsme schopni rozšířit nabídku i o opičí dráhy, lanové aktivity ... Cena dohodou dle specifikace a charakteru akce.

Postup realizace

  1. Kontaktujte nás buď  telefonicky, ale nejlepší je využít formulář
  2. Zavoláme Vám zpět dle vaší zadané specifikace o akci dojednáme konkrétnější představu
  3. Přijedeme se na místo podívat osobně před akcí, abychom měli představu, jak celou akci zajistit po bezpečnostní stránce a osobně dojednáme cenu
  4. Uskutečníte transakci
  5. Zrealizujeme program v daný termín
  6. Budeme rádi za Vaší referenci

DŮLEŽITÉ: Na základě bodu 3. si vyhrazujeme právo odmítnout program nebo celou zakázku v případě, že nebude možné zajistit 100% bezpečnostní podmínky.
(zatím se nám to ještě nestalo, ale bezpečnost je pro nás důležitější než zisk).

Objednávka

Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře a zašlete nám základní specifikaci o akci, na které bychom měli airsoftovou střelnici realizovat. Následně Vás budeme telefonicky kontaktovat a dojednáme konkrétní podmínky a specifikaci akce.

Jméno *:
Příjmení *:
Firma:
mail *:
GSM *:
váš web:
Místo konání *:
predpokladana doba akce *:
Orientacni pocet navstevniků *:
Program ke strelnici:
Zadali jste jiné? Inspirujte nás: