PADAS JUNIOR

Je určen členům klubu Air IPSC, kteří v kariéře airsofťáka, dosáhli min. pozice Střelec, a chtějí se rozvíjet i v military airsoftu. Výcvik je především zaměřen na techniky a získávání dovedností přežití v přírodě a branné přípravy.Tyto získané dovednosti si pak mohou vyzkoušet buď v akci (kde jsme vyjednali VIP podmínky pro vstup hráčů). Oficiálním členem týmu PADAS se může člen stát jen v případě, že projde úspěšně kariérou a dovrší věku 18let.

Až teprve v PADAS jsou rekruti a později členové seznamováni s takticko-střeleckým výcvikem a speciální přípravou. Počítáme s tím, že za tu dobu si osvojili základy pobytu a pohybu v přírodě a jsou natolik samostatní, že můžeme výcvikovou pozornost zaměřit na jiné prvky.

 

Naši adepti tvoří dvě družstva, které podstupují výcvik a budou se specializovat na dvě základní bojové oblasti (průzkum a patrola PRT). V rámci scénářových akcí samozřejmě budou obě družstva schopné plnit co jim bude přiděleno, ale v případě zájmu chceme do budoucna organizátorům nabídnout komplexně funkční tým, který zastřeší maximum činností v rámci nasazení.