Team spirit

Kdy je pro vaši firmu dobré využít teamspiritový program?

Slovo teamspirit znamená v překladu týmový duch. Dle této definice se pak odvíjí i charakter zážitkových akcí. Doporučit je Vám můžeme v situaci, kdy Vaším cílem bude v kolektivu upevnit právě týmového ducha. Teamspirit bude určitě dobrou odměnou za vykonanou práci a nebo naopak motivací do další práce. Přijali jste do týmu nové lidi? Dejte kolektivu prostor poznat lidi jinak než jen po pracovní stránce a upevněte mezilidské vztahy na pracovišti.... a my Vám pomůžeme rozvinout firemní kulturu. Naše nabídka je sestavena tak, aby si Vaši zaměstnanci v programu osvojili nové dovednosti a přišli si na své individuální přednosti, tak aby kooperovali v týmu a akci si užili společně.

Program 1: AIR IPSC
Máte ve firmě kolektiv, který je soutěživý? Rádi se navzájem motivujete k lepším výkonům?
Přijďte si vyzkoušet nový adrenalinový závod v airsoftové sportovní střelbě. Užijete si adrenalin, napětí, odreagujete se a stmelíte kolektiv.

Program 2: Hon na vlivného teroristu

Legenda:
Zpravodajské služby zjistily, kde se ukrývá jeden z nejvlivnějších teroristů světa a právě na Vás je, jeho osobu zajistit a eliminovat. Bunkr, ve kterém se ukrývá je velice členitý a může ukrývat řadu nástrah a silný nepřátelský odpor. Ve smluvený čas proběhne brífing a ve skladu nafasujete výstroj a výzbroj. Jelikož plány Bunkru zpravodajské služby zajistili dosti podrobné projdete přípravným výcvikem, který Vás na nečisto připraví na samotnou ostrou akci.

Průběh:
Vaši skupinu rozdělíme do dvou. Jedna bude postavena do role týmu speciální jednotky a druhá do role Talibanu.
Obě skupiny budou mít možnost projít potřebným výcvikem bezpečnosti, střelecko-taktickým a vyzkoušet si roli obou stran.

Program 3: CQB cup

Na tento scénář je potřeba skupina min. 20 hráčů. Rozdělíme Vás do 4 skupiny po 5 členech. Projdete základním střeleckým a bezpečnostním výcvikem. Pak zahájíme soutěž mezi týmy, které budeme vysílat postupně do prostor Bunkru a Vašim úkolem bude co nejvíc eliminovat nepřátelské řady, osvobodit rukojmí a zmocnit se vlajky. Každý střet se boduje a na závěr vyhodnocuje. Strany budou ve všech rolích scénáře.

V ceně za program je:
pronájem prostor, zapůjčení kompletní střelecké výstroje, výzbroje a munice + ochranné pomůcky, ceny (diplomy ...), čas instruktorů, amortizace materiálu, fotodokumentace z akce, závěrečný raut

Min. Počet účastníků: 15 - max. počet účastníků: 30

Cena dle specifikace akce