Airsoftová střelnice

Střelnice

Jste firma, která jednou nebo párkrát do roka uspořádá pro své zaměstnance firemní den nebo jste organizace, která pořádá dětské dny a jiné komerční akce? Vyzkoušejte na své akci airsoftovou střelnici, kterou máme pro Vás profesionálně připravenou. Můžeme zajistit po dohodě i soutěž … Z našich zkušeností je tato atrakce opravdu atraktivním zpestřením dne a zaujme skoro každou věkovou skupinu. Dětem se rozzáří oči a probudí se v nich duch bojovníka, tatínkové zavzpomínají na staré časy z dob vojny a maminky či přítelkyně si rády vystřelí, aby se své drahé polovičce zalíbili. V ceně je zahrnuto: Střelivo na danou akci, amortizace zbraní a spotřebního materiálu + doprava v okrese Frýdku – Místku, čas instruktorů, kteří zajišťují bezpečnost a dozor při celé akci. Po dohodě a informacích o místě konání jsme schopni rozšířit nabídku i o opičí dráhy, lanové aktivity … Cena dohodou dle specifikace a charakteru akce.

Kontaktujte nás

Postup realizace

Kontaktujte nás buď telefonicky, ale nejlepší je využít formulář Zavoláme Vám zpět dle vaší zadané specifikace o akci dojednáme konkrétnější představu Přijedeme se na místo podívat osobně před akcí, abychom měli představu, jak celou akci zajistit po bezpečnostní stránce a osobně dojednáme další podrobnosti dle Vašich požadavků.

DŮLEŽITÉ: Na základě bodu 3. si vyhrazujeme právo odmítnout program nebo celou zakázku v případě, že nebude možné zajistit 100% bezpečnostní podmínky. (zatím se nám to ještě nestalo, ale bezpečnost je pro nás důležitější než zisk).