PADAS SHOOTING TEAM

PADAS SHOOTING TEAM

Sportovní klub airsoftové, sportovní, dynamické střelby

Jsme sportovní klub zabývající se ACTION AIR IPSC, což znamená sportovní dynamickou střelbu pomocí AS samonabíjecích zbraní dle pravidel IPSC (resp. Action Air IPSC).Tomuto sportu jsme se začali věnovat v roce 2013 (AIR IPSC Frýdek-Místek) a v roce 2017 jsme změnili název na PADAS SHOOTING TEAM.Ve střeleckých disciplínách IPSC je vždy na prvním místě bezpečnost a bezpečná manipulace se zbraní.Motto IPSC je DVC (Diligentia – Vis – Celeritas, což znamená Přesnost – Výkon – Rychlost).IPSC je dynamický, náročný a jedním z nejrychleji rostoucích střeleckých sportů na světě.Praktická střelba je jednou z nejtěžších střeleckých disciplín proto, že vyžaduje naprosté a okamžité přizpůsobení se měnícím se okolnostem. Není zde čas na detailní promýšlení té či oné právě probíhající činnosti, střelec se musí naučit využívat svých dovedností a schopností jako reflexu tehdy, je-li to právě třeba.Sportovní střelecké disciplíny IPSC se střílejí na papírové a kovové terče.Tento druh sportovní střelby je vhodný pro skoro všechny věkové kategorie. (Super Junior – do 12 let, Junior od 12 – 21 let, Regular od 21 let).Uvažovali jste někdy o tom, že byste se věnovali sportovní střelbě? A došli jste k závěru, že je to pro Vás příliš nákladný koníček? (Složení zkoušek na zbrojní průkaz, zakoupení zbraně + její legální skladování, střeliva…).

Vyzkoušejte

Přijďte v naše tréninkové dny do Bunkru 59, a vyzkoušejte si za pomoci reálných replik zbraní (airsoftových zbraní) – sportovní, terčovou střelbu a dynamickou střelbu. Po domluvě je možné využít i venkovních prostor. Tréninky jsou rozfázované dle schopností střelců s důrazem na bezpečnost a dril správné techniky, aby výsledné časy byly stále lepší a lepší.

V případě stálého zájmu je možnost stát se členem dle podmínek klubu. Tyto peněžní prostředky jsou vynaloženy na pronájem daných prostor a rozvoj střeleckého zázemí.

Napsali o nás:

Důležité odkazy: